AktualnościArchidiecezjalna pielgrzymka do RokitnaW sobotę, 15 czerwca 2019 r., odbędzie się archidiecezjalna Pielgrzymka Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii świętej do Rokitna k/Błonia.

komunikat w sprawie pielgrzymki (PDF)Spotkanie rozpocznie się o godz. 9.45. Jest to spotkanie obowiązkowe, brane pod uwagę przy przedłużaniu misji na następny rok. W aplikacji dostępne jest odpowiednie spotkanie, proszę zgłaszać się najpóźniej do 9 czerwca 2019 roku włącznie. Zgłoszenie jest równoznaczne z obecnością (nie podpisujemy listy na miejscu).

W razie nie używania aplikacji proszę o zgłoszenia do odpowiedzialnych w Rejonie: Rejon I - tomasz.pietrucha@szafarze.waw.pl, Rejon II - adam.sekowski@szafarze.waw.pl zbiorczo przez odpowiedzialnych w parafiach z podaniem liczby osób towarzyszących i obiadów.

Pielgrzymka jest jedynym w roku spotkaniem formacyjnym, do udziału w którym zaproszeni są również członkowie rodzin.

W zgłoszeniu należy podać liczbę osób towarzyszących oraz liczbę obiadów. Zgłoszenie obiadu pociąga za sobą konsekwencje finansowe, zatem w przypadku zamówienia, a następnie nieobecności na pielgrzymce należy pokryć koszt obiadów.

Nie organizujemy autokarów na pielgrzymkę. Proszę o zorganizowanie się w parafiach i pomiędzy parafiami. W przypadku kłopotów proszę się kontaktować z odpowiedzialnymi w parafii i w swoich rejonach.

Podczas pielgrzymki będziemy świętować 25-lecie posługi Braci promowanych 12 maja 1994 r.

Ofiary zbierane na tacę podczas pielgrzymkowej Mszy św. będą przeznaczone na pokrycie kosztów pielgrzymki oraz kosztów budowy ołtarza Bożego Ciała na procesji centralnej.

Braci fotografów/dźwiękowców prosimy o udokumentowanie pielgrzymki.