AktualnościRocznica katastrofy smoleńskiej i asysta w Świątyni Opatrzności BożejProsimy o zgłaszanie udziału w dwóch wydarzeniach, na które zostaliśmy zaproszeni:

1. Rocznica katastrofy smoleńskiej, Archikatedra Świętego Jana Chrzciciela, 10 kwietnia 2018 r. (wtorek). Początek Mszy św. o godz. 19.00, o 18.10 zbiórka w Archikatedrze (w zakrystii, najprawdopodobniej w górnej sali). Naszym zadaniem będzie rozdzielanie Komunii św. wiernym zgromadzonym na zewnątrz katedry (pl. Zamkowy, szczegóły będą podane przed Mszą św.). Potrzeba około 20 Braci (bierzemy alby). Proszę o zgłaszanie się poprzez aplikację oraz jednocześnie wysłanie do mnie (tomasz.pietrucha@szafarze.waw.pl) e-mail z podaniem numeru dowodu osobistego. Ze względu na ochronę BOR całego wydarzenia, proszę mieć przy sobie dokument tożsamości, legitymację nadzwyczajnego szafarza oraz postarać się mieć przy sobie jak najmniej metalowych przedmiotów.

2. Msza w intencji darczyńców w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie - 14 kwietnia 2018 r. (sobota). Początek Mszy św. pod przewodnictwem J.Em. ks. kard. Kazimierza Nycza o godz. 12.00, zbiórka o 11.20 w zakrystii. Naszym zadaniem będzie asysta liturgiczna (wszystkie funkcje) oraz pomoc w udzielaniu Komunii św. Potrzeba około 15 Braci (bierzemy alby).